DNI OTWARTE w ramach grantu „Imprezy tematyczne sposobem ekonomizacji NGO”

W dniu 31 maja 2022 roku Stowarzyszenie "Inicjatywa" dla najmłodszych grup dzieci ze Szkoły Podstawowej  w Zarszynie zorganizowało Dzień Otwarty, podczas którego  przygotowano stanowisko z warsztatem przyrodniczym (ramki grafomotoryczne), warsztatem artystycznym ( malowanie farbami na pleksach) oraz podświetlaną ramką z piaskiem. Dodatkowo dzieci bawiły się z animatorami w strojach goryla, jednorożca, dinozaura, tygrysa oraz wróżki a także skorzystały z malowania buzi. Ogromną radość sprawiło dzieciom fotografowanie na ściance z bohaterami pirackiej przygody oraz bajek: Kubuś Puchatek i Myszka Miki.

Mamy nadzieję że zabawa podobała się najmłodszym.

Materiały wykorzystywane podczas DNIA OTWARTEGO  zostały zakupione w ramach projektu realizowanego przez stowarzyszenie "Inicjatywa" i są współfinansowane ze środków przekazanych przez Operatora Programu Grantowego w ramach projektu „Podkarpacki Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej II” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.