Realizowany projekt

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

„Mieszkańcy Gminy Zarszyn aktywni kulturowo"

„Mieszkańcy Gminy Zarszyn aktywni kulturowo" - to tytuł projektu finansowanego ze środków Gminy Zarszyn, który realizowany jest od 26 lipca do 17 października 2021 r. przez Stowarzyszenie „INICJATYWA" w Zarszynie w ramach „Małej dotacji".

Projekt skierowany jest do osób z terenu Gminy Zarszyn, a jego celem jest rozwijanie aktywności mieszkańców gminy, szczególnie w obszarze uczestnictwa w życiu kulturalnym i społecznym. Cel projektu zostanie osiągnięty poprzez wyjazd-wycieczkę do miejsc ochrony dóbr kultury i tradycji oraz realizację warsztatów plastycznych.

Wielu małych ludzi, w wielu małych miejscowościach, robiąc wiele małych rzeczy potrafi odmienić oblicze świata”

© 2018 Stowarzyszenie Inicjatywa. Realizacja MEDIASAN.PL Agencja REKLAMY | Strony internetowe Sanok Krosno Lesko | Sklepy internetowe Sanok Krosno Lesko | Strony www Sanok Krosno Lesko

Please publish modules in offcanvas position.