„Imprezy tematyczne sposobem ekonomizacji NGO”

Stowarzyszenie „Inicjatywa” od marca do końca maja 2022 roku realizuje inicjatywę lokalną w obszarze ekonomii społecznej - grant pn.  „Imprezy tematyczne sposobem ekonomizacji NGO”
w ramach Programu Grantowego w projekcie „Podkarpacki Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej II”, współfinansowanego przez ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020,
Oś Priorytetowa VIII Integracja społeczna, Działanie 8.5 Wspieranie rozwoju sektora ekonomii społecznej w regionie, na podstawie Umowy o dofinansowanie projektu z Województwem Podkarpackim – Wojewódzkim Urzędem Pracy w Rzeszowie.

Główny cel inicjatywy  to  organizacja czasu wolnego dla dzieci, promocja wspólnego spędzania czasu wolnego oraz doposażenie w sprzęt  do prowadzenia imprez tematycznych.

W ramach grantu zaplanowano:

- promocję inicjatywy

- zakup   sprzętu do prowadzenia warsztatów

- zakup wyposażenia do podniesienia atrakcyjności lokalnych imprez, wydarzeń

- Dni Otwarte  Galerii Rękodzieła Artystycznego.